fbpx

WESELNA ORGANIZATORKA

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać
„Walt Disney”
WESELNA ORGANIZATORKA

Jestem po to, aby spełnić marzenia zakochanych.

Jestem po to,
aby spełnić marzenia
zakochanych.

01

Wedding
planner

Jeżeli wymarzyliście sobie ślub w romantycznej scenerii, sprostam Waszym oczekiwaniom! Wiem jak z klasą połączyć romantyzm z funkcjonalnymi aspektami wesela. Podczas omawiania planu weselnego chętnie wysłucham Waszych największych fantazji dotyczących ślubu! Połączymy sprawdzone pomysły z niebanalnymi rozwiązaniami. 

W swoim zawodzie bardzo często wychodzę poza utarte schematy. Łączę klasyczny romantyzm z nowoczesnym charakterem. Lubię pionierskie, niebanalne rozwiązania.

Organizacja wesel to bezkresne pole do puszczenia wodzy fantazji, to nie tylko praca, ale i znakomita przyjemność !!!

02

Autorski Planer Ślubny

Może już jesteś w trakcie planowania i chcesz się przekonać, czy wszystko jest na dobrej drodze?
Organizacja ślubu od początku wiąże się z ogromną ilością decyzji.

Zebrałam dla Ciebie esencję praktycznej wiedzy – wszystko czego potrzebujesz do zorganizowania wymarzonego ślubu. Planer stanie się Twoim osobistym doradcą, którego zawsze masz pod ręką. Przekonasz się od razu jak organizacja ślubu nabierze tempa. Zaczniesz mieć pełną kontrolę nad każdym elementem przygotowań. Po prostu widzisz jak na dłoni, na jakim etapie przygotowań jesteś i dokąd zmierzasz.

 

03

AKCESORIA DO ŚLUBU

Zachęcamy do przejrzenia oferty naszego sklepu, w którym znajdą Państwo różnego rodzaju akcesoria ślubne. Rozmaite detale, które wzbogacą wystrój waszej weselnej sali, nadając elegancji i wprawiając w zachwyt weselnych gości. Prezentujemy również dodatki ślubne dedykowane dla panien oraz panów młodych.

04

SZKOLENIA

Zapraszam na intensywne szkolenie dla przyszłych konsultantów ślubnych! Nauczę Cię wszystkich niezbędnych umiejętności, aby pomagać parom w organizacji wymarzonych ślubów. Poznasz tajniki planowania, zarządzania budżetem, wybierania lokalizacji i współpracy z dostawcami usług ślubnych. Przygotuj się na fascynującą podróż w świat ślubów i wesel, gdzie Twoja pasja do tworzenia magicznych chwil stanie się twoim zawodem!
 
 

Zapisz się

do newslettera i odbierz bezpłatny fragment mojego Planera