fbpx

O mnie

O MNIE

Jestem po to, aby spełnić marzenia zakochanych.

Jestem po to,
aby spełnić marzenia
zakochanych.

Agencja ślubna Weselna Organizatorka

MONIKA GRABISZEWSKA

Nazywam się Monika Grabiszewska, zawodowo zajmuję się organizacją wesel.

Jeżeli wymarzyliście sobie ślub w romantycznej scenerii, sprostam Waszym oczekiwaniom! Wiem jak z klasą połączyć romantyzm z funkcjonalnymi aspektami wesela. Podczas omawiania planu weselnego chętnie wysłucham Waszych największych fantazji dotyczących ślubu! Połączymy sprawdzone pomysły z niebanalnymi rozwiązaniami. 

Jestem osobą żywiołową, bezpośrednią i pozytywnie nastawioną do życia. Znajomi mówią, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. W kontaktach międzyludzkich jestem empatyczna, potrafię słuchać dzięki czemu bardzo łatwo nawiązuje pozytywne relacje. Dbam o dobry kontakt z narzeczonymi – poprzez swoje działania realizuję Wasze marzenia.

Moim zadaniem jest wyeliminowanie negatywnych emocji i maksymalne odciążenie Pary Młodej ze spraw związanych z organizacją uroczystości. Nie ominie Was jednak magia przygotowań, będziemy w stałym kontakcie, w końcu do Was należą ostateczne decyzje.

W swoim zawodzie bardzo często wychodzę poza utarte schematy. Łączę klasyczny romantyzm z nowoczesnym charakterem. Lubię pionierskie, niebanalne rozwiązania.

Swoją współpracę z parą narzeczonych rozpoczynam prawie dwugodzinnym wywiadem, zadaję pytania otwarte właśnie po to aby mogli rozwinąć swoje wodze fantazji. Słucham  jak chcieliby aby ich wesele wyglądało, czego oczekują, notuje i działam.

To właśnie takie zadania, misje dają mi siłę i chęci do pracy. Im trudniejsze do realizacji tym czuję większą satysfakcję, że udało mi się sprostać oczekiwaniom narzeczonych.

Jako konsultant ślubny potrafię odnaleźć się w natłoku spraw, które spadają na barki Młodej Pary. Bardzo dużo radości sprawia mi zadowolenie narzeczonych, ich uśmiechy, spokój na ich twarzach. Jak dobrze wiemy przygotowanie do wesela to wyzwanie. Mówi się, że trzeba poświęcić na to ok 400 godzin. Jesteśmy narodem coraz bardziej zapracowanym a w natłoku codziennych obowiązków bardzo trudno wygospodarować tyle czasu, aby dopracować swoje wesele w każdym szczególe. 

Organizacja wesel to bezkresne pole do puszczenia wodzy fantazji, to nie tylko praca, ale i znakomita przyjemność !!!

o

f

e

r

t

a

Zobacz całą naszą ofertę

R

E

F

E

R

E

N

C

J

e

R

E

a

l

i

z

a

c

j

e

Jeżeli spodobały się Wam nasze dotychczasowe realizacje - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!

Razem zaplanujemy wyjątkową uroczystość!