fbpx

Referencje

Referencje

Pary, które MI zaufały

Dołącz do licznego grona zadowolonych par które , mi zaufały i ciesz się tym dniem. 

TERESA I SŁAWEK
Po tym jak wszystkie przygotowania ślubne ogarnęliśmy sami nie sądziłam, że będziemy potrzebowali pomocy z zewnątrz. A jednak! Pani Monika przyjęła nasze zlecenie na miesiąc przed ślubem! Doskonale koordynowała wszystkie zaplanowane przez nas atrakcje.Przeżyliśmy wspaniały dzień! Super!
Agnieszka i Dawid

Nie miałam pojęcia, że jest tyle ślubnych dylematów, dopóki nie wzięłam się za organizowanie własnego ślubu. Z narzeczonym zupełnie nie wiedzieliśmy jak zacząć przygotowania. Spotkania z p. Moniką (a było ich w sumie 4) rozjaśniły nam co i jak.

Bardzo dziękujemy za pomocne rady, pozdrawiamy.

Ania i Mateusz

Pochodzimy z mężem z dwóch krańców Polski i połączenie dwóch tak różnych weselnych tradycji to prawdziwy koszmar. Nasze rodziny są jak ogień i woda. Pani Monika wykazała się naprawdę olbrzymim talentem łącząc to na czym najbardziej nam zależało.

Podsuwała nam pomysły, o których nigdy byśmy nie pomyśleli! Zadbała, żeby każdy gość czuł się komfortowo. Goście byli zachwyceni!

LIDIA I PAWEŁ

Zamarzyliśmy sobie romantyczną uroczystość w gronie najbliższej rodziny. Niestety, na co dzień mieszkamy 300km od restauracji, na którą się zdecydowaliśmy i nie byliśmy w stanie krążyć pomiędzy miejscowościami tak często, jak było to konieczne. Na dodatek planowanie uroczystości zaczęliśmy tylko na 6 miesięcy przed ustaloną datą ślubu. Skorzystanie z usług p. Moniki było strzałem w dziesiątkę! Wszystko było zorganizowane tak, jak chcieliśmy, na dodatek bez zbędnego stresu! Przyjechaliśmy niemal na gotową ceremonię, dzięki czemu mogliśmy cieszyć się każdą jej chwilą. Organizacja na medal! Bardzo dziękujemy!

MAGDA I RAFAŁ

Weselna organizatorko! Chylimy czoła Twojej pracy i szczerze dziękujemy za pełen profesjonalizm, który wykorzystałaś przy organizacji naszego ślubu:)

Zadbałaś o każdy szczegół, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Zdjęłaś nam masę kwestii z głowy, a co najważniejsze idealnie wstrzeliłaś się w nasze preferencje.

Goście byli zachwyceni, będziemy mieli co wspominać (mam nadzieję) przez długie lata:) Gorąco polecamy weselną organizatorkę, jest to niezwykle kontaktowa osoba, wiecznie uśmiechnięta, działa szybko i bardzo skutecznie – przekonaliśmy się o tym na własnej skórze!

MONIKA I ROBERT

Gdyby nie pani Monika, to nasze wesele byłoby jedną wielką katastrofą! Skorzystaliśmy z usług bo im bliżej wesela, tym większe zamieszanie się robiło i wszystko szło nie po naszej myśli…

Mieliśmy problemy na każdym kroku!!! Ale pani Monika dopilnowała wszystkiego choć zostało niewiele czasu!

Świetna organizacja!!! Fantastyczne podejście do klienta!